O nas

„Kotek Puszek” to więcej niż żłobek. To tutaj, w czasie codziennego pobytu, dzieci uczestniczą w różnorodnych zajęciach edukacyjnych, które przybliżają im otaczającą je rzeczywistość oraz maksymalnie stymulują rozwój intelektualny i emocjonalny.

To tutaj pokazujemy świat, reguły jakie nim rządzą, zaspokajamy głód wiedzy i zabawy. Dbamy o bezpieczeństwo, dobrą atmosferę i  odpowiednią dawkę nowych umiejętności, ale przede wszystkim poczucie szczęścia na wysokim poziomie.

Żłobek ściśle współpracuje z rodzicami, uwzględniając ich potrzeby i oczekiwania. Zawsze staramy się aby rodzice byli naszymi sojusznikami, tak aby nasze wspólne działania były skoordynowane.

Działalność żłobka prowadzona jest w dwóch, atrakcyjnych lokalizacyjnie, obiektach na ul.  Światowida 57 i Odkrytej 31. Nasze placówki to miejsca przygotowane z myślą o potrzebach najmłodszych dzieci . Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-18.00. Do żłobka zapraszamy dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 roku życia.

 

Kadra


Kadrę pedagogiczną żłobka „Kotek Puszek” tworzy zespół wykształconych, twórczych  i  ambitnych opiekunek. Znają one potrzeby dzieci oraz posiadają umiejętności atrakcyjnego prowadzenia zajęć. Działają na wiele sposobów, by rozwijać dzieci intelektualnie, emocjonalnie i społecznie. „Ciocie” pracują z pasją, konstruują ciekawe i bogate oferty zabaw i zajęć. Systematycznie analizują i diagnozują osiągnięcia dzieci, tak aby w sposób odpowiedni wspierać i  wspomagać rozwój małego człowieka.

Opiekunki cechuje kreatywność, wrażliwość oraz wysoka kultura osobista. W naszej placówce każde dziecko spotka się z duża ilością ciepła, radości i uśmiechu. Dokładamy wszelkich starań aby każdy dzień spędzony w naszym żłobku był czasem radosnym i  beztroskim a każde dziecko przychodziło do nas z uśmiechem.